Dogsee Chew

Gryzaki Dogsee Chew – Recenzja dla Top for Dog

W nasze łapy wpadły ostatnio przysmaki od Dogsee Chew. To seria dentystycznych przysmaków stworzonych z sera jaka himalajskiego oraz mleka krowiego. W ramach testów dla Top for Dog’a Loka przetestowała dla was Dogsee Chew Bars w rozmiarze Large.

Dogsee Chew stworzone są one z mleka krowiego oraz jaka himalajskiego, dodatkowo zawierają sok z limonki. Dzięki swojej twardości wpływają w sposób mechaniczny na redukcję kamienia nazębnego, a dodatek limonki odświeża oddech z jamy ustnej psa. Gryzaki są naprawdę bardzo twarde dlatego warto zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie gryzaka do wielkości psa. Dostępne są w trzech rozmiarach S, M oraz L. Przysmaki Dogsee Chew dostępne są nie tylko w formie gryzaków, ale także wypiekanych ciasteczek nie zawierających zbóż, bazujących na mleku jaka oraz krowim. Przysmaki te suszone są w specjalnych warunkach przez 28 dni, dzięki czemu zachowują swoje cenne wartości odżywcze oraz zachowują swoją konsystencje i twardość. Producent nie podaje na opakowaniu informacji o zawartości laktozy w gryzakach, ale po moim dopytaniu producent deklaruje, że przysmaki nie powinny zawierać laktozy.

Nasze testy:
Do testów gryzaków Dogsee Chew Bars przystąpiła Loka. Gryzaki Loka dostawała zarówno w domu, jak i na wyjazdach. Loka zwariowała na ich punkcie (dowody na zdjęciach :D). A tak na serio to rzeczywiście bardzo jej one posmakowały. Tak jak pisałam wcześniej ważne jest dopasowanie rozmiaru gryzaków do wielkości psa. Loka chociaż uwielbia jeść i gryźć i jest w tym bardzo uparta to nie poradziła sobie z tym gryzakiem od razu. Średnio obgryzienie połowy gryzaka zajmowało jej ponad 40 min, a kolejna połowa zostawała na kolejny raz. Twardość to niewątpliwa zaleta tych przysmaków, jednak u niektórych psów może powodować to frustrację i znużenie przez co może je to zniechęcić do dalszego spożywania. Dzięki twardej konsystencji gryzaki idealnie spełniają swoje funkcje mechanicznego ścierania kamienia nazębnego. My dodatkowo dostałyśmy również inne produkty z tej serii, je również mogę wam z czystym sumieniem polecić. Są smakowite, twarde i fajnie sprawdzają się jako większa nagroda dla psa.

Polecam gryzaki Dogsee Chew Bars jako urozmaicenie diety swojemu psu. Jest to również dobry sposób na poprawę higieny jamy ustnej psa oraz świetna alternatywa, aby zaspokoić jego potrzebę żucia i gryzienia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s